MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12189044
nr 1218 9044
Sideboard
1960-tal, Teak/metall. Längd: 197, djup: 49 cm, höjd: 63 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:24:40
8/11 08:48:32
19 nov
Retro (50/60-tal)
Läs mer om Retro (50/60-tal)
Sideboard
Kondition: slitage, skador
Läs mer om Retro (50/60-tal)
nr 1218 9044
Sideboard
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 19 november 2018 |
| 8/11 08:48:32 | 1 | Vinnande bud |
19 nov
Retro (50/60-tal)
Läs mer om Retro (50/60-tal)